search

12 astroloģiskās mājas


12 astroloģijas nami ir izvietoti uz apļa diagrammas. Taču nedrīkst sajaukt šo astroloģisko māju apli ar zodiaka apli. Zodiaka aplis pamatā ir balstīts uz saules gada rotāciju ap Zemi, bet astroloģiskais mājas aplis balstās uz Zemes 24 stundu rotāciju ap savu asi. 12 astroloģiskās mājas ir simboliskas pazīmes, kas veido cilvēka dzīvi. Planētas un zodiaka zīmes visspēcīgāk izpaužas tajā dzīves sfērā, kurā mājā atrodas cilvēka dzimšana. Mājas nosaka, kāda ir spēcīgākā enerģija, kura izpaužas cilvēka raksturā pikavippi heti. Pašas svarīgākās no 12 mājām ir: pirmā, ceturtā, septītā un desmitā.

1. astroloģiskā māja – dzīves māja. Tā ietver pašapziņu, fizisko ķermeni, personību, izskatu, personīgos uzskatus par dzīvi, identitāti, paštēlu. Jebkura planēta, kas atrodas šajā mājā ievērojami ietekmē tavu personību un kā citi tevi uztver.

2. astroloģiskā māja – ienākumu māja. Tā atsaucas uz tavu naudu un mantu, taviem slēptajiem talantiem. Otrā māja nosaka to, kā tu iegūsti un tērē savu naudu, tavu attieksmi pret bagātību un materiālo īpašumu, kā arī tavu potenciālu uzkrāt kaut ko. Mantas ir tas, kas jebkurai personai var piederēt: automašīna, mēbeles, apģērbs, investīcijas, vērtspapīri.

3. astroloģiskā māja – komunikācijas māja. Tā ietver visu, kas atrodas tavā tuvumā, piemēram, ģimene, kaimiņi, īsi braucieni, transporta veidi, ar kuriem tos veic. Trešā māja ietver arī intelektu, domāšanu, modelēšanu, kā arī visu izglītību pirms augstākā grāda. Komunikācija ietver sevī ziņas, tālruņa zvanus, vizītes, lasīšanu un rakstīšanu.

4. astroloģiskā māja – tava māja. Tā attiecas uz māju kā īpašumu un viss, kas ir ar to saistīts. Tā var būt pašreizējā māja, vai arī tā, kur pavadīji savu bērnību. Personas audzināšana ir saistīta ar šo māju, taču, vai tieši māte un tēvs ir pieskaitāms šai mājai – par to astrologi vēl šaubās. Tiem cilvēkiem, kas tic reinkarnācijai, ceturtā māja dod pavedienus, kāda ir karmiskā mācība šajā dzīvē. Tā parāda, kāda ir tavas karmas bagāža, ar kuru dzīvo šajā dzīvē. Jebkura planēta, kas atrodas ceturtajā mājā, ietekmē tavu mājas dzīvi, tavas emocijas, zemapziņu, kā arī, iespējams, attiecības ar vecākiem.

5. astroloģiskā māja – pēcnācēju māja. Tā attiecas uz bērniem, radošumu un personīgās intereses (mīlestība, sports, hobiji, mācības, azartspēles). Tomēr jāatceras, ka romantika, iepazīšanās un seksuālās attiecības ir septītajā mājā. Piektajā mājā ir visas sirds lietas, bet septītajā partneru attiecības.

6. astroloģiskā māja – veselības māja. Tā attiecas uz ikdienas darbu, uzturu, veselību un slimībām. Sestā māja atbild par darba kvalitāti nevis faktisko karjeru ( tā ir 10.mājā). Ikdienas uzdevumi sevī iekļauj personīgo higiēnu un veidu, kā mēs reaģējam uz dažādām krīzes situācijām.

7. astroloģiskā māja – partneru māja. Tā ietver attiecības starp diviem cilvēkiem – laulības, biznesa darījumus, līgumus, sadarbības, kā arī šķiršanos, atdalīšanos, strīdus, ienaidniekus. Uz šo māju attiecas mīlestība, kas, salīdzinājumā ar piekto māju nav īslaicīgas dēkas ar “taureņiem vēderā”. Šī māja arī pastāsta to, kā tu attiecies pret saviem tuvākajiem.

8. astroloģiskā māja – zaudējumu māja. Šī ir visneparastākā māja, kā arī ar lielu negatīvu ietekmi. Tā regulē nāvi, testamentu, nodokļus, kredītus, slēptas spējas, bankrotu, cilvēku upurus, alimentus. Nedaudz uz pozitīvākas nots – šī māja atbild arī par transformāciju un dziedināšanu. Taču, dzīšana sākotnēji prasa zināmu zaudējumu, traumu, vai pat nāvi. Mēs kļūstam spēcīgāki, esot šajā mājā un pārvarot tās procesus.

9. astroloģiskā māja – pikavippi ilman luottotietoja – filozofijas māja. Tā atbilst par filozofiju, reliģiju, tiesībām, izglītību, tai skaitā augstāko izglītību, ja salīdzina ar trešo māju. Devītā māja ir joma, kurā cilvēks cenšas atklāt kāda lielāka spēka nozīmi. Šeit ir nepieciešama pieredze, lai sameklētu nozīmi katrā lietā.

10. astroloģiskā māja – valstības māja. Tā ir statusa, goda, kopienas spēka, prestiža, reputācijas un profesionālās karjeras māja. Mūsdienu sabiedrībā, tā ietver arī finansiālo veiksmi. Desmitā māja vēlas panākumus goda un sociālā statusa labad, nevis materiālu vērtību dēļ, kā tas ir otrajā mājā.

11. astroloģiskā māja – kopienas māja. Tā saista kopā lielas grupas un draugus. Tas attiecas uz dalību dažādos pasākumos, cerībām, mērķiem un ambīcijām.

12. astroloģiskā māja – apspiestības māja. Tā attiecas uz zemapziņu, garīgās slimības, karmisko parādi, pašapmānu, ierobežojumu, vilšanos. Tā raksturo arī fizisku līmeni, kurā cilvēks nonāk ieslodzījumā, slimnīcā.

close

Hi, guest!

settings

menu