search

13. horoskops – Čūsknesis


Horoskopi piesaista lielu sabiedrības uzmanību. Ticam vai neticam, taču visi kaut reizi esam ielūkojušies, ko par šodienu vēsta horoskopa zīme. Intereses pēc, var iemest aci, kāda ir horoskopu saderība, kad ir labākais laiks bērniņa ieņemšanai, kad veiksmīgāk doties uz skaistumkopšanas procedūrām un citas būtiskas ikdienas lietas. Taču jaunākās ziņas vēsta, ka visā pasaulē tiek iedalīts 13. horoskops, ko dēvē par Čūsknesi.

Šāda informācija ir nākusi klajā no NASA zinātniekiem. Astronomija un Astroloģija ir līdzīgas, taču ne vienādas zinātnes. NASA zinātnieki ir specializējušies astronomijā, kas pēta zvaigžņu sistēmu sakarības, kustību un citus procesus. Astrologi, kas pēta zvaigznāju ietekmi uz cilvēku, noliedz astronomu zināšanas un izslēdz versiju par 13. horoskopa pievienošanu pasaules kalendāram. Taču par to ir lielas diskusijas, vai cilvēki pāries uz šo horoskopu ievērošanu, jo dažiem tas maina zīmi, kurai viņi ticēja visu savu mūžu. Daudzi astrologi noliedz šī horoskopa ieviešanu, jo tādā gadījumā esot jāpārveido visa pasaules astronomija, kāda līdz šim esot būvēta.

Astroloģija ir tāda sfēra, kas mainās laikiem un periodiem. Viss ir atkarīgs no planētu un objektu kustībām Visumā. Šādi un citi strīdīgi jautājumi jau ir bijuši kopš pašiem astroloģijas pirmsākumiem. Pirmo reizi Čūsknesi kā 13. zodiaka zīmi esot izlaiduši babiloniešu astrologi. 13. horoskopa zīme atrodas starp Skorpionu un Strēlnieku. Senajā Grieķijā no visiem paši svarīgākie bija 12 zvaigznāji, kas ietekmēja cilvēka raksturu un likteni.

Saulei kustoties pa savu asi, tā šķērso arī Čūskneša zvaigznāju, taču to nekad astrologi nav izcēluši kā atsevišķu horoskopu. 12 horoskopu zīmes ir jau kopš seniem laikiem, un par šo skaitli ir vienojušies visi pasaules astrologi. Neskatoties uz visu iepriekš minēto, astrologi nenoliedz, ka Zemeslodes rotācijas procesā, rodas nobīde starp zvaigznājiem. Un ir pagājis ļoti ilgs laiks, lai šī nobīde mūsdienās nebūtu reāli novērojama. Čūskneša zīmes pievienošana 12 horoskopiem ir nevajadzīga, uzsver astrologi. Jo nobīdes rezultātā Saules ceļā šobrīd stāv ne tikai Čūskneša zvaigznājs, bet arī Oriona, Valzivs, Sekstanta zvaigznāji. Ja NASA grib ieviest Čūskneša horoskopu, tad kāpēc tas netiek darīts ar pārējiem zvaigznājiem, kas atrodas tādā pašā stāvoklī kā Čūsknesis?

NASA speciālistu izveidots jaunais horoskopu saraksts ir šāds:

Pēc aprēķiniem var secināt, ka Skorpiona horoskops ilgst tikai 6 dienas, pabīdot visus pārējos par dienām vēlāk. Pēc jaunā kalendāra sanāktu, ka lielai daļai pasaules cilvēku, kas agrāk sevi uzskatījuši par Skorpionu vai Strēlnieku, būtu jāpieņem Čūskneša horoskops.

Čūsknesis daudzu laikmetu zīmējumos ir attēlots kā vīrietis, kas cīnās ar čūsku. Burtiskā nozīmē to arī tas nozīmē: cilvēks, kas nes čūsku vai cilvēks ar čūsku. Šajā zīmē esošie tiek raksturoti kā spēcīgi un neatlaidīgi cilvēki, kas dzīvē sasniegs lielus mērķus. Nereti tie pieņem lielus riskantus izaicinājumus, taču nemēdz apstāties pusceļā. Viņiem ir talants darīt lielas lietas, par ko tiek augsti novērtēti. Tie māk atrast kopīgu valodu pat ar svešiem cilvēkiem. Čūskneši ir komunikabli un sociāli cilvēki, kas tiecas par ballītes svarīgāko un ietekmīgāko personu. Cilvēki, kas nodarbojas ar dziedniecību, tiek dēvēti par Čūsknešiem. Tiem padodas labi skaidrot sapņu būtību, kas palīdz cilvēkiem ikdienā.

close

Hi, guest!

settings

menu