search

Kategorijas: Astroloģija


Kā astroloģija ietekmē cilvēku dzīvi?

Mēs esam cieši saistīti ar planētām, zvaigznēm un visu, kas apņem tos. Vistuvākā saikne mums ir ar planētām, kuras ir Saules sistēmas daļa. Jau vairākus tūkstošus gadu pastāv uzskats, ka vīriešiem un sievietēm ir pastiprināta ietekme no Mēness un Saules cikliem. Pastāv regulārie un prognozējamie cikli, kas kontrolē arī ūdens, tai skaitā plašā pasaules okeāna, plūdmaiņas. Ņemot par pamatu to, ka cilvēkā ir procentuāli ļoti liels daudzums ūdens (līdz pat 90% šķidruma), pastāv uzskats, ka Mēness ietekmē arī cilvēku. Pētījumi, kas izlasāmi šeit, ir izveidojuši daudz saiknes starp regulāru Mēness ciklu un cilvēka uzvedību. Tāpat cilvēku ietekmē arī laika apstākļi un Saules starojums.

Mēness ir kosmosa ķermenis, kas ietekmē cilvēka dzīves ciklu. Saule ir pamata avots visam dzīvajam uz zemes. Tai ir savs ritms, kas papildina cilvēka dzīves ciklu. Kopš 1800. gada astrologi ir atzīmējuši, ka ir 11 vai 12 gadu Saules plankumu cikls. Saules plankumu cikls ietekmē cilvēka vispārīgo izskatu, piemēram, pinnes uz sejas.

Pastāv uzskats, ka akmeņi, kristāli, metāli, krāsas, zeme, gaiss, ūdens un uguns – tas viss satur enerģiju. Šai enerģijai nav faktiska paskaidrojuma, taču tā darbojas visā Visumā. Enerģija no dažādām planētām atšķirīgi ietekmē cilvēci, augu un dzīvnieku pasauli. Gadu gaitā astroloģijas pētījumi ir cieši saistīti ar dzimšanas grafikiem un ikdienas horoskopiem katram cilvēkam. Spēja iegūt informāciju par zvaigžņu kustībām un planētām ļāva cilvēkiem sākt apvienot savu intuīciju ar zvaigžņu stāvokli. Kaut gan masu mēdiji izrāda lielu interesi par astroloģiju, ir svarīgi saprast, ka personīgā zvaigžņu lasīšana ir ļoti atšķirīga un individuāla no tā, ko atradīsi avīzē. Individuālie rādījumi bieži ietver konkrētus aprēķinus, kas ietver asteroīdu un citu debesu ķermeņu novērtējumu, kuri nav iekļauti vispārējās prognozēs.

Viss, kas notiek mums apkārt ir cieši saistīts viens ar otru, katru dienu. Mēs varam ēst veselīgi un nodarboties ar sportu, taču, ja atstāsim nolaidā garīgo veselību, mēs varētu justies neveselīgi. Tātad, kā astroloģija ietekmē mūsu veselību?

Astroloģija ietekmē mūsu stresa un satraukuma līmeni

Vislielākais piemērs ir Merkūra ietekme uz cilvēku. Šī mazā sarkanā planēta var likt mums justies trauksmaini un visas lietas notiks nepareizi. Mēs varētu domāt, ka astroloģija nevar tieši ietekmēt mūsu fizisko labklājību, bet fizisko veselību tas var ietekmēt viennozīmīgi. Taču kā jau teicu, viss dzīvē ir saistīts – ja tiek ietekmēta garīgā veselība, arī fiziskā veselība būs ietekmēta.

Astroloģija var ietekmēt sapņus un miega režīmu

Šajā procesā visbiežākais “vaininieks” tiek dēvēts Neptūns. Dažām planētām, piemēram, Neptūnam ir liela ietekme uz mūsu sapņiem. Neptūns spēj izraisīt spilgtus sapņus, kas patiesībā var novest pie lielām atklāsmēm. Tomēr šie sapņi var izjaukt mūsu miega modeli. Tas nozīmē, ka pastāv iespēja bieži celties nakts vidū, jo bija sapnis, kas iztraucēja miegu. Intensīva sapņa ietekmē cilvēks var piecelties un nespēt aizmigt, jo prātā būs palicis pēdējais sižets. Astroloģiskie notikumi var ietekmēt mūsu enerģijas līmeni dienas laikā, tāpēc ir ļoti svarīgi veikt dažādus pasākumus, lai iegūtu pietiekami daudz kvalitatīva miega.

Astroloģija ietekmē emocijas, kas, savukārt, ietekmē pārtikas izvēli

Pat pēc horoskopu zīmēm ir viegli pateikt, kas katrai būtu vairāk tīkams ēdiens pusdienās. Piemēram, Lauvas ļoti uztraucas par savu izskatu, kas varētu virzīt viņus izvēlēties veselīgu uzturu. Vēršiem ir zināma patika pret dabu un apkārtējo vidi, tāpēc viņi lielākoties cenšas izvairīties no dzīvnieku izcelsmes produktiem. Mēs mēdzam ignorēt to, ka astroloģija varētu būt saistīta ar mūsu uztura izvēli, taču tā ir ļoti svarīga.

Papildus informāciju iespējams izlasīt Credit247


Planētu nozīme astroloģijā

Astroloģijas viena no būtiskākajām iezīmēm ir raksturojošas planētas. Nav teikts, ka dēļ planētām kaut kas ir radies, taču novērojot ilglaicīgā laika posmā – viss notiek sinhroni, tai skaitā planētu kustība. Kustība notiek visumā starp zvaigznēm, planētām, orbītām un Zemi. Apzinoties sinhrono planētu kustību, var norādīt uz lietām, kuras ir vienotas. Ērtības labad, astrologi izmanto frāzes, piemēram, “Veneras ietekmē tev patīk …” vai “Marss ietekmē tevi uz …” Ņemiet vērā, ka šīs frāzes patiešām ir tikai ērtības labad, jo astrologi zina, ka planētas nevar piespiest mūs darīt jebko dinero rapido. Tas ir tāpat, kā tu zini, ka piecos tev beidzas darbs, un paskatoties pulkstenī, kad nosit pieci, tu piecelies un ej prom. Bet tas nenozīmē, ka pulkstenis tevi ir piespiedis doties mājās. Galu galā tu pats esi lēmējs, vai doties no darba prom tieši piecos.

Kā redzēts daudzos astroloģijas paziņojumos, arī Saule un Mēness tiek iekļauts kā planētas. Arī šī ir astrologu izdarīta ērtība. Astroloģijā ir desmit planētas: Saule, Mēness, Merkūrs, Venēra, Marss, Jupiters, Saturns, Urāns, Neptūns un Plutons. No mūsu ģeocentriskā stāvokļa, Zeme nav iekļauta astroloģijas planētu sarakstā. 18 gadsimtā gan tika izmantotas tikai septiņas galvenās astroloģiskās planētas – tās, kuras varēja redzēt ar īpaši neapbruņotu aci. Šis ir viens no iemesliem, kāpēc tieši skaitlis septiņi bija simbolisks dievību kultos un senās tradīcijās. Tika nosaukti septiņi grieķu dievi, tieši nedēļa tika iedalīta septiņās vienībās jeb dienās.

Pēdējo planētu atklāšana ir nozīmīga dažādos revolucionāros pārmaiņu laikos pasaulē. Piemēram, zīmīgi, ka ar Urāna atklāšanu notika lielas rūpniecības un elektroenerģijas atklāšanas, bet 1930. gadā Plutona ietekmē tiek raksturots finanšu sabrukums un pastiprināta interese par pasaules kundzību. Plutona pazemināšana no planētas par pundurplanētu nemaina faktu, ka tā ir debess ķermenis un piedalās nepārtrauktā enerģijas plūsmā mūsu planētā. Tādēļ, Plutons vēl joprojām ir iekļauts astroloģisko planētu vidū.

Katra planēta simbolizē citu dzīves komponentu, cita veida enerģiju. Psiholoģiskā ziņā mēs to varētu dēvēt par “vajadzībām” un “dzinuļiem”.

1. Saule – “Es esmu”. Saule pārstāv tavu ego, iekšējo pasauli, tavu būtību, gribu.
2. Mēness – “Es jūtu”. Mēness ir tikpat svarīgs kā Saule. Tas raksturo tavu emocionālo dabu un instinktīvās reakcijas, pamatojoties uz iepriekšējo pieredzi un zemapziņu.
3. Merkūrs – “Es domāju”. Šī ir izlūkošanas un komunikācijas valoda. Tā regulē mūsu racionālās un intelektuālās spējas, uztveri, atmiņu, runas veidu un rakstīšanas stilu.
4. Venēra – “Es mīlu”. Tā ir mīlestības, prieka un skaistuma planēta. Tā ietver spējas piesaistīt uzmanību un novērtēt pasaules lietas, izteikt simpātijas un baudīt skaistumu.
5. Marss – “Es rīkojos”. Venēra pārstāv sievietes, tad tieši pretēji – Marss pārstāv vīriešus. Tas atbild arī par konfliktiem, agresiju, fizisko enerģiju, dzimumtieksmi.
6. Jupiters – “Es augu”. Jupiters ir veiksmes, optimisma un augstprātības planēta prestamo sin nomina. Tas nes prieku tavā dzīvē. Psiholoģiski tas ietekmē jēgu un patiesību, piemēram, reliģijā, likumā, izglītībā, fizikā.
7. Saturns – “Es sasniedzu”. Astrologi no pagātnes uzskata Saturnu par “ļauno” planētu, kas norāda uz ļaunumu, nožēlojamu nelaimi un postu. Kad Venēra vēlas mīlestību, Saturns to noliedz, kad Jupiters sola laimi, Saturns aizkavē to. Taču, ne vienmēr Saturns ir negatīvā nozīmē. Planēta ir saistīta ar ierobežojumiem, robežām, drošību, realitāti.
8. Urāns – “Es attīstos”. Urānam ir neizsakāma vēlme apzināties savu patieso iekšējo individualitāti (par ko atbild Saule). Tas ietver sevī atklāsmes, mirkļus, revolūcija, pārmaiņas, šoks, traucējumi.
9. Neptūns – “Es sapņoju”. Neptūns pārstāv lietas, kuras ir nereālas un iluzoriskas. Planēta uztver iztēli, apjukumu, maldus, ilūzijas, nerealitāti.
10. Plutons – “Es dodu iespēju”. Plutons pārstāv vēlmes, pārveidošanu, varu un lielas bagātības sastāvdaļas (investīcijas, bankas, aizdevumi, parādi). Vara valda pār krasām izmaiņām un sniedz patiesu apvērsumu prestamos con asnef.


12 astroloģiskās mājas

12 astroloģijas nami ir izvietoti uz apļa diagrammas. Taču nedrīkst sajaukt šo astroloģisko māju apli ar zodiaka apli. Zodiaka aplis pamatā ir balstīts uz saules gada rotāciju ap Zemi, bet astroloģiskais mājas aplis balstās uz Zemes 24 stundu rotāciju ap savu asi. 12 astroloģiskās mājas ir simboliskas pazīmes, kas veido cilvēka dzīvi. Planētas un zodiaka zīmes visspēcīgāk izpaužas tajā dzīves sfērā, kurā mājā atrodas cilvēka dzimšana. Mājas nosaka, kāda ir spēcīgākā enerģija, kura izpaužas cilvēka raksturā pikavippi heti. Pašas svarīgākās no 12 mājām ir: pirmā, ceturtā, septītā un desmitā.

1. astroloģiskā māja – dzīves māja. Tā ietver pašapziņu, fizisko ķermeni, personību, izskatu, personīgos uzskatus par dzīvi, identitāti, paštēlu. Jebkura planēta, kas atrodas šajā mājā ievērojami ietekmē tavu personību un kā citi tevi uztver.

2. astroloģiskā māja – ienākumu māja. Tā atsaucas uz tavu naudu un mantu, taviem slēptajiem talantiem. Otrā māja nosaka to, kā tu iegūsti un tērē savu naudu, tavu attieksmi pret bagātību un materiālo īpašumu, kā arī tavu potenciālu uzkrāt kaut ko. Mantas ir tas, kas jebkurai personai var piederēt: automašīna, mēbeles, apģērbs, investīcijas, vērtspapīri.

3. astroloģiskā māja – komunikācijas māja. Tā ietver visu, kas atrodas tavā tuvumā, piemēram, ģimene, kaimiņi, īsi braucieni, transporta veidi, ar kuriem tos veic. Trešā māja ietver arī intelektu, domāšanu, modelēšanu, kā arī visu izglītību pirms augstākā grāda. Komunikācija ietver sevī ziņas, tālruņa zvanus, vizītes, lasīšanu un rakstīšanu.

4. astroloģiskā māja – tava māja. Tā attiecas uz māju kā īpašumu un viss, kas ir ar to saistīts. Tā var būt pašreizējā māja, vai arī tā, kur pavadīji savu bērnību. Personas audzināšana ir saistīta ar šo māju, taču, vai tieši māte un tēvs ir pieskaitāms šai mājai – par to astrologi vēl šaubās. Tiem cilvēkiem, kas tic reinkarnācijai, ceturtā māja dod pavedienus, kāda ir karmiskā mācība šajā dzīvē. Tā parāda, kāda ir tavas karmas bagāža, ar kuru dzīvo šajā dzīvē. Jebkura planēta, kas atrodas ceturtajā mājā, ietekmē tavu mājas dzīvi, tavas emocijas, zemapziņu, kā arī, iespējams, attiecības ar vecākiem.

5. astroloģiskā māja – pēcnācēju māja. Tā attiecas uz bērniem, radošumu un personīgās intereses (mīlestība, sports, hobiji, mācības, azartspēles). Tomēr jāatceras, ka romantika, iepazīšanās un seksuālās attiecības ir septītajā mājā. Piektajā mājā ir visas sirds lietas, bet septītajā partneru attiecības.

6. astroloģiskā māja – veselības māja. Tā attiecas uz ikdienas darbu, uzturu, veselību un slimībām. Sestā māja atbild par darba kvalitāti nevis faktisko karjeru ( tā ir 10.mājā). Ikdienas uzdevumi sevī iekļauj personīgo higiēnu un veidu, kā mēs reaģējam uz dažādām krīzes situācijām.

7. astroloģiskā māja – partneru māja. Tā ietver attiecības starp diviem cilvēkiem – laulības, biznesa darījumus, līgumus, sadarbības, kā arī šķiršanos, atdalīšanos, strīdus, ienaidniekus. Uz šo māju attiecas mīlestība, kas, salīdzinājumā ar piekto māju nav īslaicīgas dēkas ar “taureņiem vēderā”. Šī māja arī pastāsta to, kā tu attiecies pret saviem tuvākajiem.

8. astroloģiskā māja – zaudējumu māja. Šī ir visneparastākā māja, kā arī ar lielu negatīvu ietekmi. Tā regulē nāvi, testamentu, nodokļus, kredītus, slēptas spējas, bankrotu, cilvēku upurus, alimentus. Nedaudz uz pozitīvākas nots – šī māja atbild arī par transformāciju un dziedināšanu. Taču, dzīšana sākotnēji prasa zināmu zaudējumu, traumu, vai pat nāvi. Mēs kļūstam spēcīgāki, esot šajā mājā un pārvarot tās procesus.

9. astroloģiskā māja – pikavippi ilman luottotietoja – filozofijas māja. Tā atbilst par filozofiju, reliģiju, tiesībām, izglītību, tai skaitā augstāko izglītību, ja salīdzina ar trešo māju. Devītā māja ir joma, kurā cilvēks cenšas atklāt kāda lielāka spēka nozīmi. Šeit ir nepieciešama pieredze, lai sameklētu nozīmi katrā lietā.

10. astroloģiskā māja – valstības māja. Tā ir statusa, goda, kopienas spēka, prestiža, reputācijas un profesionālās karjeras māja. Mūsdienu sabiedrībā, tā ietver arī finansiālo veiksmi. Desmitā māja vēlas panākumus goda un sociālā statusa labad, nevis materiālu vērtību dēļ, kā tas ir otrajā mājā.

11. astroloģiskā māja – kopienas māja. Tā saista kopā lielas grupas un draugus. Tas attiecas uz dalību dažādos pasākumos, cerībām, mērķiem un ambīcijām.

12. astroloģiskā māja – apspiestības māja. Tā attiecas uz zemapziņu, garīgās slimības, karmisko parādi, pašapmānu, ierobežojumu, vilšanos. Tā raksturo arī fizisku līmeni, kurā cilvēks nonāk ieslodzījumā, slimnīcā.


Latvijas zinošākie astrologi

Katrs mēs esam dzimis dienā un laikā, kura sniedz par mums konkrētu raksturojumu. Astrologi jau no seniem laikiem pievēršas zvaigžņu stāvokļiem prestamos en linea, pētot cilvēka rakstura īpašības un citas noderīgas lietas. Astroloģija ir plaša zinātnes sfēra, tāpēc viens cilvēks nevar apgūt visas specifikas. Katrs astrologs pievēršas konkrētai lietai, veidojot horoskopus pēc saviem principiem, kam viņš tic. Latvijā ir sertificēti astrologi, kas katrs var sniegt atbildes uz interesējošiem jautājumiem.

Alūksnietis Juris Kauliņš par astroloģiju interesējas jau no padsmit gadu vecuma, mācoties pamatskolā. Pats viņš ir uzmeistarojis teleskopu, ar ko pēta tuvākus un tālākus debesu ķermeņus. Patstāvīgi apgūstot astroloģijas pamatus, kā arī iestājoties Astronomijas biedrībā, viņš ir ticis tik tālu kā tagad. Jura klienti vēršas pie viņa biznesa jomā saistītos jautājumos. Viņš ar zvaigžņu palīdzību izpēta vēlamos datums, kuros veikt aizņēmumu bankās, uzsākt biznesa idejas, bet tikpat arī zinošs var būt datumos par kāzu datumu izvēli, vai veselībai svarīgās dienās. Astrologs ir izveidojis savas horoskopa sastādīšanas programmas datorā, kā arī darbojas ar Vēlova – Frēlinga vienādo telšu sistēmu. Ar saviem paņēmieniem, viņš precīzi prognozēja par Vairas Vīķes-Freibergas ievēlēšanu prezidentes amatā, un ar Latvijas neatkarības iegūšanu vērstos jautājumos

Tāpat kā Juris Kauliņš, viņa kolēģis astrologs Verners Straupe strādā un apmāca citus astrologus izmantot Velova – Frēliga praksi. Apjausma, ar ko vēlēsies nodarboties dzīves laikā, Verneram parādījās jau 8 gadu vecumā pavadot daudz brīvā laika pētot zvaigznes, un, sapni piepildot, viņš kā astrologs strādā jau apmēram 40 gadus. Privātā ceļā Verners ir apguvis numeroloģiju un ezotēriku, ko cieši saista un izmanto darbā ar klientiem.

Astroloģe Māra Ošuroka savu karjeru sāka gandrīz pirms 15 gadiem. Ilgu un grūtu ceļu aizņēma mācīšanās, jo pirmā literatūra par astroloģiju kā zinātni bija tikai krievu valodā. Māra nodibinājusi savu astroloģijas salonu, kura nosaukums ir “Horoskopu pasaule”. Taču viņa ne tikai sastāda horoskopus, bet arī strādā par valdes priekšsēdētāju Latvijas astrologu asociācijas valdē. Ar klientiem astroloģei patīk strādāt visvairāk, jo ir gandarījums palīdzēt kādam, izveidojot personiskos horoskopus. Pie Māras var vērsties jautājumos par jūsu dzīves mērķiem, talantiem, kas, iespējams, vēl nav atklāti, palīdzēs arī attiecību jautājumos. Viņa ne tikai sastāda horoskopu, bet strādā personīgi ar cilvēku, esot gandrīz kā psihologs, jo cilvēkam, uzzinot visu informāciju, ko sniedz astroloģija, ir jāmāk strādāt ar savu zemapziņu. Astroloģes balsi var dzirdēt arī Latvijas Radio programmā par horoskopiem. Veidi, kādus izmanto Māra ir visdažādākie un vairāk individuāli katra cilvēka vajadzībai: Feng shui metode jāizmanto, ja guļ uz sliktas āderes vai negatīviem punktiem, ar nepareizu mājas iekārtojuma pārveidošanu; numeroloģiju izmanto nosakot, vai piedzimstot vārds ir iedots pareizi un atbilst cilvēka raksturam; litoterapijas metodi izmanto, lai izvēlētos cilvēkam talismanus un meistaru, kurš to izgatavos.

Jau kopš 1999. gada Māras Ošorukas astroloģijas salonā “Horoskopu pasaule” strādā sertificētais astrologs Uldis Čakāns. Ulda darba lauciņš ir konsultēt jaunāko paaudzi viņiem svarīgos jautājumos. Viņš strādā ne tikai salonā “Horoskopu pasaule”, bet arī neklātienē sadarbojas ar portālu Draugiem.lv, izveidojot tur horoskopus, kā arī atbildot uz klientu jautājumiem. Viņš ir horoskopu popularizētājs gan Latvijā, gan tālākās valstīs aiz robežas, pievēršot arvien vairāk interesentus astroloģijas sfērai. “Horoskopu pasaules” skolā, notiek lekcijas, Ulda izpildījumā, kā arī viņš organizē un vada horoskopu vakarus. Darbā ar klientiem Uldis izmanto mūzikas terapiju un litoterapiju, iesakot klientiem veiksmes talismanus.


Kā kļūt par astronomu?

Vai tev aizraujas elpa, paskatoties tumšā naktī uz zvaigžņotajām debesīm? Vai tu vēlies izprast to mirdzēšanu, zvaigžņu krišanu väikelaen, Mēness aptumšošanos? Vai tu atšķir kur atrodas Lielie Greizie Rati, Mazais Lācis un citi paši vieglāk saskatāmie zvaigznāji? Ja atbilde ir pārliecinošs “JĀ!”, tad tu esi uz pareizā ceļa, lai sāktu profesionāli pievērsties astronomijai kā zinātnei.

Tikai skatoties debesīs tu neiegūsi teorētiskos pamatojumus visiem objektiem. Sākotnēji tev ir jāiegūst zināšanas, lasot grāmatas, žurnālus un publikācijas. Dodies uz tuvāko bibliotēku pēc sev interesējošiem materiāliem un sāc studēt. Sāc ar iesācēju grāmatām, un, kad esi izpratis pamatlietas, pārej pie sarežģītākiem procesiem Visumā un Kosmosā.

Kad esi ieguvis kaut nedaudz teorijas zināšanas, laiks doties praktiskos pētījumos. Paskaties, vai tev tuvumā nav planetārijs vai observatorija. Šajās iestādēs ir milzīgi, dārgi un jaudīgi teleskopi, kur varēsi vērot zvaigznājus un iegūt informatīvu materiālu no tur strādājošiem zinātniekiem. Izpēti visus debesu ķermeņus, ko pirms tam vēroji tikai grāmatu ilustrācijās. Nenokavē zvaigžņu pētīšanas pasākumus, ko ik pa laikam organizē astronomijas aktīvisti, sadarbojoties ar observatorijām. Gadiem ejot, debesu ķermeņi pārvietojas, tāpēc ik pa laikam tu vari redzēt dīvainas parādības. Observatorijās, izmantojot projektorus, tiek parādīti zvaigznāji visām interesentu grupām. Tas ir veids, kā uzzināt visus tavus sakrājušos jautājumus un satikt cilvēkus ar līdzīgām interesēm.

Iegādājies zvaigžņu kartes, lai izprastu to novietojumu Visumā. Tu varēsi vieglāk atrast debesīs zvaigznājus, ja zināsi, kur apmēram tie atrodas attiecībā pret citām zvaigznēm. Ja nevari atļauties zvaigžņu kartes, iesākumā pietiks ar attēliem, ko var iegūt no interneta.

Lai pētītu zvaigznes, centies atrast piemērotu vietu. Tai ir jābūt prom no pilsētvides, kas atstaro gaismas kūļus un neļauj saskatīt zvaigznes. Gaisma ir sava veida atmosfēras piesārņojums, tāpēc debesis nav skaidri redzamas. Meklē šādu novērošanas vietu ārpus pilsētas, pēc iespējas augstākā vietā (skatu tornis, kalnu mājiņa). Ja vēl neesi sakrājis naudu dārgam teleskopam, pēti zvaigznes ar acīm. Nogulies lauka vidū un iegūsti plašu spektru ar novērojuma objektiem. Tu uzreiz pamanīsi atšķirību starp redzes loku, kas paveras, ja stāvi kājās vai guli zemē. Atrodi Polārzvaigzni, un izpēti visus zvaigznājus, kas ir noteiktā secībā viens aiz otra.

Iegādājies teleskopu, lai pilnveidotu savas apmācības. Ir dažāda veida teleskopi, kas atšķiras ar mērķiem, funkcijām un ir dažādās cenu amplitūdās. Skaties tādu teleskopu, ar ko iegūsi pēc iespējas lielāku pietuvinājumu un ar maksimāli labāko optisko kvalitāti.

Atrodi astronomijas domubiedrus un pievienojies bariņam. Amatieru astronomijas pulciņi ir ļoti populāri gan skolās, gan pašvaldībās. Šādi pulciņi sniegs lielāku pieredzi un iespēju mācīties no citiem līdzīgi domājošiem cilvēkiem. Biedri kļūs par taviem draugiem, ar ko kopā pētīt zvaigznes. Kad esi daudz zinošāks kā amatieris, meklē iespējas pievienoties lielākajām astronomijas pētnieku organizācijām. Tas tev sniegs iespēju sazināties ar citiem astrologiem, piedalīties un veidot zinātniskas programmas, kuras ietvaros tiek popularizēta mācība par zvaigznēm. Kad esi daudz ko iemācījies, nebaidies ar savām zināšanām dalīties. Sadarbojies ar astronomijas žurnāliem, veidojot savas rubrikas. Apraksti jaunākos atklājumus, zvaigžņu stāvokli un pārmaiņas, kas notiek. Veidojot šādas tēmas, tu esi spiests sadarboties ar citiem savas sfēras ekspertiem, tādējādi papildus uzzinot daudz noderīgas lietas. Veic savus zinātniskos pētījumus, par kuriem vari veidot publikācijas.

Galu galā – izbaudi savu hobiju un nodarbošanos. Paver skatu augšā un izbaudi zvaigžņotas debesis.


Fakti par astrologiem un astroloģiju

Astroloģija ir zinātne kurai vai nu tic, vai netic. Tas, kādi ir pamatojumi vienam vai otram lēmumam, ir katra cilvēka individuāla pieredze. Astrologs, tā ir profesija, tāpēc par to var uzzināt tikpat daudz kā par jebkuru citu profesiju. Daži fakti, par astroloģiju un astrologiem.


Dziedniecības spēks

Dažreiz vien ar klasisko medicīnu ir par maz, un cilvēki mēdz aizdomāties par dziednieku maģisko spēku, ar talismanu, kāršu, vai terapijas pielietošanu. Paši labākie sertificētie dziednieki un uzņēmumi, kuri veic pakalpojumus ir uzskaitīti Latvijas dziednieku reģistrā.

Ir vairāku veidu terapijas, ar kādām strādā mūsu un visas pasaules labākie dziednieki.

Reiki terapija

Reiki terapijas veidotājs ir japāņu teologs Mikao Usui, kas 20. gadsimta sākumā pievērsa cilvēkus vairāk darboties ar savu prātu un enerģiju. Reiki terapija nozīmē “Universālā dzīves enerģija”, kas izveidojusies savienojot vārdus Rei (universāls) un Ki (dzīvības enerģija). Ar šo terapiju dziedē un vienlaicīgi pilnveido dzīvi, apgūstot meditācijas spēku, ķermeņa līdzsvarošanu un dziļu relaksāciju. Šo terapiju simbols ir lotosa zieds. Dziedniecībā izmanto arī skaņas terapiju. Reiki terapija ir viegli apgūstama un nav pretrunā ar nevienu reliģiju. Ar terapijas palīdzību cilvēki atgūst iekšējo harmoniju, dzīvē ienāk veiksme un panākumi, viņi iemācās mīlēt sevi un citus.

Prāta atbrīvošana ar mudru palīdzību

Mudras jau no senajiem Ēģiptes laikiem raksturojamas kā žestu valoda. Tā ir redzama arī uz piramīdu esošajiem tēliem, kuriem ir izliektas roku kustības. Pielūdzot dievus vēl šobrīd tiek izmantota roku žestikulācija. Populārākā un biežāk izmantotā ir roku mudru tehnika. Ikdienā mēs izmantojam žestus, lai parādītu savu attieksmi un sajūtas, piemēram aplaudējot izrādām prieku. Pat elpošana tiek pielīdzināta kā mudru tehnika. Visiem zināmās Indiešu dejotājas izmanto mudras savos priekšnesumos, sniedzot skatītājiem relaksāciju un harmoniju. Mudras bez skolotāja nebūs iemācāmas, tāpēc tas ir jādara pie profesionāļa. Apgūstot mudras, ir jābūt pilnībā atslābušam, prom no pasaulīgām lietām un domām. Kā runā dziednieki, tad pareizi un bieži izpildot mudras, var izārstēt smagas veselības problēmas.

Mantru terapijas

Mantra ir iekšējās pasaules apzināšanās un atbrīvošana, kas no indiešu valodas tulkojumā ir Man (prāts), Tra (atbrīvot). Tās pamatā ir skaņu veidošana, teksta izrunāšana noteiktā secībā un kārtībā. Tie nezinātājiem var likties kā neskaidri vārdi, vai nepareizs burtu salikums, taču tā ir dziļa lūgšana. Lūgšana palīdz atbrīvoties no dienā uzkrātā stresa, sniedzot lielu enerģijas plūsmu. Mantras terapijas elements ir skaitāmkrelles, kas ir virtenē savērtas 109 zīlītes. Mantras terapija var notiks grupu veidā, kur visi kopīgi skaita lūgšanu, kā arī individuāli. Par kīrtanu dēvē grupas mantru skaitīšanu, bet džapu nozīmē skaitīšana individuāli. Nav svarīgi, kādu mantru terapiju izvēlas, galvenais ir ticēt un gūt piepildījumu.

Ajūrvēda

Ajūrvēda ir plaši pazīstama ārstniecības un dziedniecības terapija, kuras pirmsākumi atrodami jau pirms vairāk kā 5000 gadiem Indijā. Tulkojumā tā nozīmē “Dzīves zināšanas”, kas tulkojumā no indiešu valodas nozīmē Ayur (dzīve) un Veda (zināšanas). Tā māca, ka cilvēka ķermenī svarīgi ir trīs elementi: vējš, gļotas un žults. Attiecīgi, nosakot problēmas cēloni, kurš no šiem elementiem ir slimības vieta, var izmantot attiecīgu ārstēšanas metodi. Viens no galvenajiem ajūrvēdas izmantošanas elementiem ir ēteris, sekojot nākamajiem četriem: gaiss, ūdens, zeme, uguns. Ēteris ir svarīgs tāpēc, ka tieši šajās dziedniecības terapijās izmanto dabīgu augu ekstraktus un eļļas. Pateicoties masāžām, pareizam dzīvesveidam, diētām (kuru pamatā ir ajūrvēdas preparāti), mūzikas terapijas spēkam, cilvēks var dzīvot harmonijā ar sevi, mīlēt sevi un citus. Papildus ajūrvēdas medicīnai, ir jāapmeklē svētvietas un bieži jāmeditē.


13. horoskops – Čūsknesis

Horoskopi piesaista lielu sabiedrības uzmanību. Ticam vai neticam, taču visi kaut reizi esam ielūkojušies, ko par šodienu vēsta horoskopa zīme. Intereses pēc, var iemest aci, kāda ir horoskopu saderība, kad ir labākais laiks bērniņa ieņemšanai, kad veiksmīgāk doties uz skaistumkopšanas procedūrām un citas būtiskas ikdienas lietas. Taču jaunākās ziņas vēsta, ka visā pasaulē tiek iedalīts 13. horoskops, ko dēvē par Čūsknesi.

Šāda informācija ir nākusi klajā no NASA zinātniekiem. Astronomija un Astroloģija ir līdzīgas, taču ne vienādas zinātnes. NASA zinātnieki ir specializējušies astronomijā, kas pēta zvaigžņu sistēmu sakarības, kustību un citus procesus. Astrologi, kas pēta zvaigznāju ietekmi uz cilvēku, noliedz astronomu zināšanas un izslēdz versiju par 13. horoskopa pievienošanu pasaules kalendāram. Taču par to ir lielas diskusijas, vai cilvēki pāries uz šo horoskopu ievērošanu, jo dažiem tas maina zīmi, kurai viņi ticēja visu savu mūžu. Daudzi astrologi noliedz šī horoskopa ieviešanu, jo tādā gadījumā esot jāpārveido visa pasaules astronomija, kāda līdz šim esot būvēta.

Astroloģija ir tāda sfēra, kas mainās laikiem un periodiem. Viss ir atkarīgs no planētu un objektu kustībām Visumā. Šādi un citi strīdīgi jautājumi jau ir bijuši kopš pašiem astroloģijas pirmsākumiem. Pirmo reizi Čūsknesi kā 13. zodiaka zīmi esot izlaiduši babiloniešu astrologi. 13. horoskopa zīme atrodas starp Skorpionu un Strēlnieku. Senajā Grieķijā no visiem paši svarīgākie bija 12 zvaigznāji, kas ietekmēja cilvēka raksturu un likteni.

Saulei kustoties pa savu asi, tā šķērso arī Čūskneša zvaigznāju, taču to nekad astrologi nav izcēluši kā atsevišķu horoskopu. 12 horoskopu zīmes ir jau kopš seniem laikiem, un par šo skaitli ir vienojušies visi pasaules astrologi. Neskatoties uz visu iepriekš minēto, astrologi nenoliedz, ka Zemeslodes rotācijas procesā, rodas nobīde starp zvaigznājiem. Un ir pagājis ļoti ilgs laiks, lai šī nobīde mūsdienās nebūtu reāli novērojama. Čūskneša zīmes pievienošana 12 horoskopiem ir nevajadzīga, uzsver astrologi. Jo nobīdes rezultātā Saules ceļā šobrīd stāv ne tikai Čūskneša zvaigznājs, bet arī Oriona, Valzivs, Sekstanta zvaigznāji. Ja NASA grib ieviest Čūskneša horoskopu, tad kāpēc tas netiek darīts ar pārējiem zvaigznājiem, kas atrodas tādā pašā stāvoklī kā Čūsknesis?

NASA speciālistu izveidots jaunais horoskopu saraksts ir šāds:

Pēc aprēķiniem var secināt, ka Skorpiona horoskops ilgst tikai 6 dienas, pabīdot visus pārējos par dienām vēlāk. Pēc jaunā kalendāra sanāktu, ka lielai daļai pasaules cilvēku, kas agrāk sevi uzskatījuši par Skorpionu vai Strēlnieku, būtu jāpieņem Čūskneša horoskops.

Čūsknesis daudzu laikmetu zīmējumos ir attēlots kā vīrietis, kas cīnās ar čūsku. Burtiskā nozīmē to arī tas nozīmē: cilvēks, kas nes čūsku vai cilvēks ar čūsku. Šajā zīmē esošie tiek raksturoti kā spēcīgi un neatlaidīgi cilvēki, kas dzīvē sasniegs lielus mērķus. Nereti tie pieņem lielus riskantus izaicinājumus, taču nemēdz apstāties pusceļā. Viņiem ir talants darīt lielas lietas, par ko tiek augsti novērtēti. Tie māk atrast kopīgu valodu pat ar svešiem cilvēkiem. Čūskneši ir komunikabli un sociāli cilvēki, kas tiecas par ballītes svarīgāko un ietekmīgāko personu. Cilvēki, kas nodarbojas ar dziedniecību, tiek dēvēti par Čūsknešiem. Tiem padodas labi skaidrot sapņu būtību, kas palīdz cilvēkiem ikdienā.


Otrais sešinieks – Zodiaka zīmju raksturojums

Šajā rakstā ir turpinājums nākošām sešām zodiaka zīmēm; neliels to apraksts stihiju, sezonas un planētu ietekmē.

7. Zodiaka zīme – Svari (Libra)

Gaisa zīmes stihija, Veneras ietekme.
Raksturīgā sezona: Vasara.
Raksturīgā krāsa maigi zaļie un zilie pasteļa toņi.

Atslēgas vārdi – kooperatīvi, gudri, žēlīgi, godīgi, komunikabli.

Svariem patīk saglabāt harmoniju un līdzsvaru savā dzīvē. Viņi var būt lieli līderi, taču tajā pašā laikā arī cītīgi strādā, lai nopelnītu šādu privilēģiju. Lēmumu pieņemšanā vienmēr dominē patiesība un taisnīgums. Viņi ir sociāli, tāpēc izbauda mirkli, kad var atrasties sabiedrībā un komunicēt ar citiem cilvēkiem.

8. Zodiaka zīme – Skorpions (Scorpio)

Ūdens zīmes stihija, Plutona ietekme.
Raksturīgā sezona: Vasara.
Raksturīgā krāsa tumši sarkana, purpura.

Atslēgas vārdi – atjautīgs, drosmīgs, kaislīgs, spītīgs un patiess draugs.

Kaisle, iekšējās vēlmes un spēks iet roku rokā skorpiona ikdienā. Lielākais dzīves izaicinājums ir pārbaudīt mīlestības varu un mīlestību pret varu. Skorpions ir pazīstams kā visspēcīgākā horoskopa zīme. Pie skorpioniem var doties jebkādas atbildes meklējumos – viņi ir gudri un atjautīgi visās dzīves jomās.

9. Zodiaka zīme – Strēlnieks (Sagittarius)

Uguns zīmes stihija, Jupitera ietekme.
Raksturīgā sezona: Rudens.
Raksturīgā krāsa violeta, sarkana, rozā, purpura.

Atslēgas vārdi – dāsns, ideālists, izteikta humora izjūta.

Strēlniekiem patīk pārpilnība, viņi izjūt vēlmi pēc piedzīvojumiem un piepildītu mīlestības dzīvi. Viņi ir viena no optimistiskākajiem no visām zodiaka zīmēm. Strēlnieki uzskata, ka nekas nav neiespējams. Viņi ir pilni ar entuziasmu un dāvā citiem lieliskas idejas un informāciju, kas var palīdzēt dažādās situācijās.

10. Zodiaka zīme – Mežāzis (Capricorn)

Zemes zīmes stihija, Saturna ietekme.
Raksturīgā sezona: Ziema.
Raksturīgā krāsa zelta, oranžā, baltā un sarkanā.

Atslēgas vārdi – atbildīgs, disciplinēts, prot sevi kontrolēt, labas vadīšanas prasmes.

Mežāži kāpj arvien augstāk un augstāk, vienmēr atstājot sev papildus augstumus, kur sniegties. Kustīgums un aktīvs dzīvesveids ir paredzēts tieši Mežāzim. Viņš nejūtas savā ādā, ja ir spiests palikt nekustīgs. Viņi apzinās, ka pirmais solis vienmēr ir tas grūtākais, taču, pārvarot neatlaidību, viņi ātri vien jau sper nākošos soļus. Viņus spēj iepriecināt katra dzīves situācija.

11. Zodiaka zīme – Ūdensvīrs (Aquarius)

Gaisa zīmes stihija, Urāna ietekme.
Raksturīgā sezona: Ziema.
Raksturīgā krāsa tirkīza zilā, pelēkā, melnā.

Atslēgas vārdi – oriģināls, progresīvs, neatkarīgs un humāns.

Dzimuši kautrīgi un klusi cilvēki, tomēr no otras puses ļoti enerģiski un ekscentriski – šāds ir patiesākais ūdensvīra raksturojums. Viņi ir dziļi domātāji, ar augstām intelektuālām spējām. Viņiem patīk palīdzēt citiem, taču savus darbus viņi vislabāk uztic tikai sev. Viņiem ir izteikta vēlme ik pa laikam pabūt vienatnē, lai atjaunotu savu enerģiju. Ja ūdensvīrs neatrod stimulāciju un motivāciju, viņam ir grūti sasniegt vēlamo rezultātu.

12. Zodiaka zīme – Zivis (Pisces)

Ūdens zīmes stihija, Neptūna ietekme.
Raksturīgā sezona: Pavasaris.
Raksturīgā krāsa jūras zaļā, violeta.

Atslēgas vārdi – līdzjūtīgs, māksliniecisks, intuitīvs, maigs, gudrs, muzikāls.

Zivis ir ļoti draudzīgas, tāpēc viņas ātri vien iekļaujas jaunās kompānijās. Viņas ir nesavtīgas un vienmēr gatavas palīdzēt citiem, nelūdzot neko pretī. Zivis nenodarbojas ar aizspriedumu veidošanu pret citiem un vienmēr piedod. Šī ir visiecietīgākā zodiaka zīme. Zivīm ir izteikts mākslinieciskais talants. Zivs simbolā ir vērojamas divas zivis, viena pozīcijā uz augšu, otra uz leju – tas atspoguļo situācijas, kad bieži viņas iesprūst starp diviem ceļiem un nespēj izvēlēties pareizo.


Pirmo sešu Zodiaka zīmju raksturojums

1. Zodiaka zīme – Auns (Aries)

Uguns zīmes stihija, Marsa ietekme.
Raksturīgā sezona: Pavasaris.
Raksturīgā krāsa sarkana.

Atslēgas vārdi – aktīvs, agresīvs, nepacietīgs, uzstājīgs, naivs, enerģisks, kaujiniecisks, neatkarīgs.

Auni ir tieši un ātri, tāpēc raksturīgi ir izdarīt un tikai tad padomāt. Plānošana uz priekšu? Nekad. Ņemot vērā, ka auns ir pirmā zodiaka zīme, viņš visu grib iesākt pirmais un pabeigt pirmais. Viņi ir tieši un vienkārši, tāpēc sagaida šādu pašu attieksmi arī no pārējiem. Aunam patīk izaicinājumi, viņi ir laimīgi, kad dzīve virzās uz priekšu ātriem soļiem.

2. Zodiaka zīme – Vērsis (Taurus)

Zemes zīmes stihija, Venēras ietekme.
Raksturīgā sezona: Pavasaris
Raksturīgā krāsa zaļa.

Atslēgas vārdi – neatlaidīgs, piezemēts, stabils, spītīgs, juteklīgs.

Vērša zīmē dzimušie ir neatlaidīgi un strādā smagu darbu, lai sasniegtu lielus panākumus. Viņiem var uzticēties. Vērsis dzenas pēc komforta, meklējot jaunas iespējas, lai būtu bagāts un vesels. Milzīgā izturība un gribasspēks palīdz tiem ikdienas grūtībās. Tie izstaro stabilitāti, tāpēc cilvēki jūtas labi blakus Vērsim.

3. Zodiaka zīme – Dvīņi (Gemini)

Gaisa zīmes stihija, Merkūra ietekme.
Raksturīgā sezona: Pavasaris
Raksturīgā krāsa dzeltena.

Atslēgas vārdi – runātīgs, komunikabls, atsaucīgs, elastīgs, mainīgs.

Dvīņiem raksturīga divējāda daba. Šajā zīmē dzimušie ir labi darbinieki darba tirgū – tiem ir labas idejas, komunikācijas un tirdzniecības spējas. Tie spēj ātri pielāgoties jaunām situācijām, viegli iegūstot daudz draugus un sociālos kontaktus. Parasti Dvīņi ir gudri un asprātīgi, tie bauda intelektuālas sarunas.

4. Zodiaka zīme – Vēzis (Cancer)

Ūdens zīmes stihija, Mēness ietekme.
Raksturīgā sezona: Vasara
Raksturīgā krāsa dzeltena un balta.

Atslēgas vārdi – labsirdīgs, piesardzīgs, emocionāls.

Vēži var iet par taisnu ceļu, vai negaidīti nokļūt neceļos. Vēzis dzīvo savā aizsardzības “čaulā” un pretojas pārmaiņām apkārtējā vidē. Instinktīvi tie sākotnēji aizstāv sevi un tad domā par pārējiem. Vēži izvairās no negācijām, kas tiek vērstas viņu virzienā. Viņi cenšas būt laipni pret visiem, lai pretī saņemtu tādu pašu attieksmi.

5.Zodiaka zīme – Lauva (Leo)

Uguns zīmes stihija, Saules ietekme.
Raksturīgā sezona: Vasara
Raksturīgā krāsa oranža un zelta.

Atslēgas vārdi – cēls, dāsns, viesmīlīgs, gādīgs, aktīvs, atvērts

Visos vēstures laikos, lauva simbolizē valdīšanu un drosmi. Lauvas zīmē dzimušie ir strādīgi, jo viņi apzinās, ka tikai darot labu darbu var piesaistīt pozitīvas lietas dzīvē. Viņi var laiski gulēt un atpūsties, kad ir brīvs brīdis, bet, kolīdz parādās darbs, tie metas iekšā ar pilnu atdevi un apņēmību. Gan savās mājās, gan sabiedrībā, Lauvām patīk justies kā uz skatuves. Viņi apzinās savu fonu, ko rada visapkārt sev.

6. Zodiaka zīme – Jaunava (Virgo)

Zemes zīmes stihija, Merkūra ietekme.
Raksturīgā sezona: Vasara
Raksturīgā krāsa zila un bēša.

Atslēgas vārdi – analītiska, inteliģenta, kritiska, izpalīdzīga, apzinīga.

Jaunavas ir ļoti savaldīgi cilvēki. Tās simbols ir jaunava, kas bieži vien uzskatīta par kautrīgu un nedaudz naivu sievieti. Jaunavas ir jūtīgi cilvēki, atturīgi iesaistoties dažādās konflikta situācijās. Jaunava piekāpsies, lai ātrāk atgūtu savu komforta telpu. Viņām patīk justies noderīgām un novērtētām, tāpēc uzdoto dara ar tīru sirdsapziņu. Spēcīga atbildības sajūta ir Jaunavas zīmē dzimušo cilvēku labākā rakstura īpašība. Viņas cenšas izskatīties bezbailīgi, lai nepazustu stabilitāte zem kājām, taču dziļi būtībā Jaunavas uztraucas par daudzām elementārām lietām vairāk kā citas Zodiaka zīmes. Jaunavas apbur ar savu kluso šarmu.


close

Hi, guest!

settings

menu