search

Kategorijas: Dziedniecība


Astromedicīna

Astromedicīna – tā nav tautas medicīna, kura notiek šamaņa pavadībā, bet gan uz zinātniskiem pētījumiem veikta veselības problēmu noteikšana. Šo medicīnu var dēvēt par zvaigžņu medicīnu, jo zvaigznes un to stāvokļi debesīs nosaka to, kāds ir tavs liktenis, tai skaitā, saslimšanas. Astromedicīna ne tikai var noteikt, kādas slimības ir iespējamas, bet arī izvēlēties pareizu ārstēšanas praksi.

Astrologi uzsver, ka visas cilvēka kaites un slimības cieši mijiedarbojas ar psihi. Savukārt psihe un tavs raksturs ir atkarīgs no zvaigznāja, kādā esi dzimis un kādas īpašības tev tiek piešķirtas. Savu lielo agresivitāti visbiežāk nosaka uguns zīmē esošie cilvēki, tāpēc viņiem īpaši jāuzmanās iekļūt nelaimes gadījumos. Astrologi māk noteikt, kādas ārstēšanas iespējas ir labākas katrai horoskopa zīmei. Piemēram, aktīvajiem auniem ir nepieciešama visa ķermeņa masāža, bet mierīgajām zivīm pietiks tikai ar skausta un plecu masāžu, lai atgūtos no sasprindzinājuma.

Astromedicīna var ļoti daudz pastāstīt par cilvēku, kuras ir lielākās problēmu zonas ķermenī, taču cilvēkiem ir ticības izvēle – pieņemt šos pareģojumus vai nē. Katrs esam kaut vienu reizi izlasījis horoskopus, dienas, nedēļas vai gada griezumā, un kaut nelielu līdzību ar sevi saskatījis. Astrologi slimības ciklus var izskaidrot ar debesu ķermeņu pārvietošanos, kas veido atšķirīgu magnētisko lauku. Ar šādu zinātni var izpētīt, kad ir gaidāmi kādi lielākie epidēmijas uzliesmojumi un laicīgi brīdināt cilvēkus. Protams, jautājums, vai mūsdienu medicīnas pārstāvji tam pievērsīs uzmanību. Spilgts piemērs bija Londonas mēra uzliesmojums, kas notika 1665. gadā. Astrologi šo slimību bija pareģojuši jau 14 gadus iepriekš, taču tā laika cilvēki nepievērsa tam nekādu uzmanību, un apsūdzēja pareģus sātaniskos darbos. Ar zvaigžņu starpniecību astrologi paredz ne tikai slimības un likteni, bet arī ģeopolitiskus notikumus un katastrofas. Šobrīd viegli noteikt arī magnētisko vētru tuvošanos, kas tik ļoti ietekmē cilvēku veselību, pat novēršot letālus gadījumus.

Mainoties magnētiskajam laukam debesu ķermeņu starpā, izmainās arī cilvēku personīgais magnētiskais lauks. Tāpēc varam apgalvot, ka cilvēcei un Visuma objektiem ir sava kopsakarība. Debesu ķermeņu kustība ietekmē arī Saules aktivitāti. Astrologi īpaši pievērsuši uzmanību katrai zodiaka zīmei un tām ķermeņu daļām, kurām ir lielākā iespējamība un riska iespēja saslimt. Auniem lielākā riska problēma ir galva, Dvīņiem bieži sāpes izraisa plecu josla, Lauvām ir izteiktas problēmas ar mugurkaula un sirds kaitēm, Jaunavu problēmas zona ir tievā zarna. Lai iegūtu šādus datus, astrologi ir veikuši daudzus zinātniskus pētījumus, gājuši cauri lielam datu apjomam, līdz nonākuši klajā ar šādu informāciju.

Katrs debesu ķermenis un tā kustība izteikti atbild par kādu ķermeņa orgānu. Ja astroloģija un mūsdienu medicīna apvienotos, tad iespējams, kaites diagnosticēšana notiktu ātrāk un veiksmīgāk. Piemēram, astrologi zina, ka Jupitera augstā aktivitāte un magnētiskā lauka izmaiņa ietekmē cilvēka aknu darbību. Tas nozīmē, kamēr sertificēti ārsti veiks daudz analīzes, lai noskaidrotu problēmu cēloni, tikmēr astrologi ar zvaigžņu palīdzību to būs jau sapratuši daudz ātrāk. Hipokrāts apgalvo, ka labs ārsts ir tas, kurš pārzina ne tikai medicīnu, bet arī astroloģijas pamatus. Viņš uzskata, ka vajag ārstēt pašu slimnieku, nevis slimību.

Arī mēness fāzes mēdz noteikt cilvēka labsajūtu. Pilnmēness laikā cilvēkam paaugstinās krīzes un depresijas stāvoklis, jo notiek Mēness un Saules amortizēšanās. Saule un Mēness ietekmē mūsu asins cirkulāciju, tāpēc Mēness trešajā fāzē cilvēkiem raksturīga stipra asiņošana, ja ir vaļējas brūces. Tāpēc astrologi iesaka plānveida operācijas neveikt Mēness trešajā fāzē.


close

Hi, guest!

settings

menu