search

Dziedniecības spēks


Dažreiz vien ar klasisko medicīnu ir par maz, un cilvēki mēdz aizdomāties par dziednieku maģisko spēku, ar talismanu, kāršu, vai terapijas pielietošanu. Paši labākie sertificētie dziednieki un uzņēmumi, kuri veic pakalpojumus ir uzskaitīti Latvijas dziednieku reģistrā.

Ir vairāku veidu terapijas, ar kādām strādā mūsu un visas pasaules labākie dziednieki.

Reiki terapija

Reiki terapijas veidotājs ir japāņu teologs Mikao Usui, kas 20. gadsimta sākumā pievērsa cilvēkus vairāk darboties ar savu prātu un enerģiju. Reiki terapija nozīmē “Universālā dzīves enerģija”, kas izveidojusies savienojot vārdus Rei (universāls) un Ki (dzīvības enerģija). Ar šo terapiju dziedē un vienlaicīgi pilnveido dzīvi, apgūstot meditācijas spēku, ķermeņa līdzsvarošanu un dziļu relaksāciju. Šo terapiju simbols ir lotosa zieds. Dziedniecībā izmanto arī skaņas terapiju. Reiki terapija ir viegli apgūstama un nav pretrunā ar nevienu reliģiju. Ar terapijas palīdzību cilvēki atgūst iekšējo harmoniju, dzīvē ienāk veiksme un panākumi, viņi iemācās mīlēt sevi un citus.

Prāta atbrīvošana ar mudru palīdzību

Mudras jau no senajiem Ēģiptes laikiem raksturojamas kā žestu valoda. Tā ir redzama arī uz piramīdu esošajiem tēliem, kuriem ir izliektas roku kustības. Pielūdzot dievus vēl šobrīd tiek izmantota roku žestikulācija. Populārākā un biežāk izmantotā ir roku mudru tehnika. Ikdienā mēs izmantojam žestus, lai parādītu savu attieksmi un sajūtas, piemēram aplaudējot izrādām prieku. Pat elpošana tiek pielīdzināta kā mudru tehnika. Visiem zināmās Indiešu dejotājas izmanto mudras savos priekšnesumos, sniedzot skatītājiem relaksāciju un harmoniju. Mudras bez skolotāja nebūs iemācāmas, tāpēc tas ir jādara pie profesionāļa. Apgūstot mudras, ir jābūt pilnībā atslābušam, prom no pasaulīgām lietām un domām. Kā runā dziednieki, tad pareizi un bieži izpildot mudras, var izārstēt smagas veselības problēmas.

Mantru terapijas

Mantra ir iekšējās pasaules apzināšanās un atbrīvošana, kas no indiešu valodas tulkojumā ir Man (prāts), Tra (atbrīvot). Tās pamatā ir skaņu veidošana, teksta izrunāšana noteiktā secībā un kārtībā. Tie nezinātājiem var likties kā neskaidri vārdi, vai nepareizs burtu salikums, taču tā ir dziļa lūgšana. Lūgšana palīdz atbrīvoties no dienā uzkrātā stresa, sniedzot lielu enerģijas plūsmu. Mantras terapijas elements ir skaitāmkrelles, kas ir virtenē savērtas 109 zīlītes. Mantras terapija var notiks grupu veidā, kur visi kopīgi skaita lūgšanu, kā arī individuāli. Par kīrtanu dēvē grupas mantru skaitīšanu, bet džapu nozīmē skaitīšana individuāli. Nav svarīgi, kādu mantru terapiju izvēlas, galvenais ir ticēt un gūt piepildījumu.

Ajūrvēda

Ajūrvēda ir plaši pazīstama ārstniecības un dziedniecības terapija, kuras pirmsākumi atrodami jau pirms vairāk kā 5000 gadiem Indijā. Tulkojumā tā nozīmē “Dzīves zināšanas”, kas tulkojumā no indiešu valodas nozīmē Ayur (dzīve) un Veda (zināšanas). Tā māca, ka cilvēka ķermenī svarīgi ir trīs elementi: vējš, gļotas un žults. Attiecīgi, nosakot problēmas cēloni, kurš no šiem elementiem ir slimības vieta, var izmantot attiecīgu ārstēšanas metodi. Viens no galvenajiem ajūrvēdas izmantošanas elementiem ir ēteris, sekojot nākamajiem četriem: gaiss, ūdens, zeme, uguns. Ēteris ir svarīgs tāpēc, ka tieši šajās dziedniecības terapijās izmanto dabīgu augu ekstraktus un eļļas. Pateicoties masāžām, pareizam dzīvesveidam, diētām (kuru pamatā ir ajūrvēdas preparāti), mūzikas terapijas spēkam, cilvēks var dzīvot harmonijā ar sevi, mīlēt sevi un citus. Papildus ajūrvēdas medicīnai, ir jāapmeklē svētvietas un bieži jāmeditē.

close

Hi, guest!

settings

menu