search

Ezotēriskās preces


Tiem, kuri vēlas pievērsties dziļākai meditācijai un tās spēka sniegtajai enerģijai, bieži vien dziednieki un astrologi iesaka iegādāties kādu talismanu, amuletu vai kādu citu preci. To var iegādāties speciālos astrologu veikalos vai pie meistariem, kuri apvelta lietu ar īpašu enerģiju.

Ārstnieciskās un relaksējošās mūzikas

Šāda mūzikas terapija ir papildus enerģijas avots, esot ajūrvēdas masāžās vai aromterapijā. Tās ir lēnas un relaksējošas, tāpēc īpaši ieteicamas vakaros, kad moka bezmiegs. Aukstā, tumšā depresīvā rudens vakarā, garastāvokļa uzlabošanai palīdzēs šāda veida mūzika un meditācija. Ir pierādīts, ka ūdens skaņas klausoties, cilvēks atslābst un sāpes pamazām atiet. Astrologi iesaka klausīties ūdens skaņās tieši Mežāža zīmē dzimušajiem cilvēkiem. Ne tikai astrologi, bet arī zinātnieki, kas pēta mūzikas iedarbību uz smadzenēm, ir atklājuši, ka enerģija, ko iegūst no skaņas, var pat ārstēt slimības. Zinātnieki vairāk iesaka Bēthovena mūziku un citus klasiķus, taču astrologi cieši paliek pie dabas skaņām, dziednieciskām mantrām un čakru balsīm.

Priekšmeti ar ezotērisko simboliku

Visbiežāk astrologi iesaka mājās vai darbā vienmēr turēt blakus kādu priekšmetu, kas simbolizē ko pozitīvu. Piemēram, ziloņus ar paceltiem snuķiem, laimes kaķus, naudas kokus. Tāpat populāri ir priekšmeti ar horoskopa zīmēm.

Vīraki, ēteriskās eļļas

Dienvidu Arābija ir dzimtene vīrakiem, kurus iegūst no sveķainajiem vīraku kokiem. Labākās kvalitātes un iedarbības vīraki ir gaišā krāsā, jo vīraku koka ziedi ir gaiši balti un gaiši dzelteni.

Līdzīgi vīrakiem ir aromkociņi, taču tie netiek dedzināti. Arī smarža, ko tie izdala, nav tik specifiska kā vīrakam. Cilvēki, kuri ir jutīgi pret pastiprinātām smaržām, labāk izvēlas smaržkociņus. To sastāvā ir līdz pat 50 dažādām sastāvdaļām, piemēram, ziedputekšņi, garšaugi, sveķi, rieksti un citi. Tie ir dabīgs roku darbs, kas piešķir vēl augstāku kvalitāti. Zemākās kvalitātes aromkociņos izmanto ķīmiskas sastāvdaļās, bet tas ir pretskatā ar dažām ārstniecības tehnikām, kā, piemēram, ajūrvēdas, kur ēterim ir jābūt dabīgam. Šādā dabīgo smaržu mākonī ir vieglāk aizmigt un relaksēties.

Aromātiskās eļļas ir roku darbs un gatavotas no dabīgām komponentēm. Tās pamatā tiek izmantotas dziednieciskos nolūkos, taču arī daudzu relaksējošu masāžu vai vannu peldēs pamatā lieto aromātiskās eļļas.

Minerālakmeņi, talismani

Pati svarīgākā minerālu ieguves vieta tiek uzskatīta Madagaskara. Astrologi palīdz klientam izvēlēties attiecīgo minerālakmeni. Tie var būt visdažādākie: jašma, nefrīts, šungits, pirīts un vēl daudz citi. Speciālists izvēlās minerālu attiecīgi klienta vēlmēm un vajadzībām. Tiem ir dažādas formas, izmēri un krāsas, un katram ir sava nozīme. Vienam cilvēkam var būt noderīgi pat desmit šādi minerāli. To iedarbība var būt visdažādākā, piemēram, prāta spēju raisīšanai, biznesa izaugsmei, mīlestības piesaistīšanai, dziednieciskos nolūkos. Ar dziednieciskiem minerāliem darbojas speciālisti, sildot un liekot uz problēmu zonām un masāžu procedūrās.

Ezotēriskā literatūra

Svarīgi ir ne tikai pieturēties pie kāda talismana vai vīraka dedzināšanas, bet arī patstāvīgi izglītoties. Plašs informācijas klāsts ir pieejams gan drukātā veidā, gan internetā. Svarīgi ir izprast, kāpēc konkrētais minerāls un talismans jums ir iedalīts, un kā tas palīdzēs turpmākā dzīvē. Tiem, kuri strādā ar mundru terapiju (žestu valoda, visbiežāk roku kustības), lietderīgi mājās iegādāties grāmatu, kur redzami vingrinājumu izpildījumi un apraksti, kā tas uzlabo jūsu veselību. Vingrinājumi ir daudz un dažādi, tāpēc tos visus ir grūti atcerēties.

close

Hi, guest!

settings

menu