search

Latvijas zinošākie astrologi


Katrs mēs esam dzimis dienā un laikā, kura sniedz par mums konkrētu raksturojumu. Astrologi jau no seniem laikiem pievēršas zvaigžņu stāvokļiem prestamos en linea, pētot cilvēka rakstura īpašības un citas noderīgas lietas. Astroloģija ir plaša zinātnes sfēra, tāpēc viens cilvēks nevar apgūt visas specifikas. Katrs astrologs pievēršas konkrētai lietai, veidojot horoskopus pēc saviem principiem, kam viņš tic. Latvijā ir sertificēti astrologi, kas katrs var sniegt atbildes uz interesējošiem jautājumiem.

Alūksnietis Juris Kauliņš par astroloģiju interesējas jau no padsmit gadu vecuma, mācoties pamatskolā. Pats viņš ir uzmeistarojis teleskopu, ar ko pēta tuvākus un tālākus debesu ķermeņus. Patstāvīgi apgūstot astroloģijas pamatus, kā arī iestājoties Astronomijas biedrībā, viņš ir ticis tik tālu kā tagad. Jura klienti vēršas pie viņa biznesa jomā saistītos jautājumos. Viņš ar zvaigžņu palīdzību izpēta vēlamos datums, kuros veikt aizņēmumu bankās, uzsākt biznesa idejas, bet tikpat arī zinošs var būt datumos par kāzu datumu izvēli, vai veselībai svarīgās dienās. Astrologs ir izveidojis savas horoskopa sastādīšanas programmas datorā, kā arī darbojas ar Vēlova – Frēlinga vienādo telšu sistēmu. Ar saviem paņēmieniem, viņš precīzi prognozēja par Vairas Vīķes-Freibergas ievēlēšanu prezidentes amatā, un ar Latvijas neatkarības iegūšanu vērstos jautājumos

Tāpat kā Juris Kauliņš, viņa kolēģis astrologs Verners Straupe strādā un apmāca citus astrologus izmantot Velova – Frēliga praksi. Apjausma, ar ko vēlēsies nodarboties dzīves laikā, Verneram parādījās jau 8 gadu vecumā pavadot daudz brīvā laika pētot zvaigznes, un, sapni piepildot, viņš kā astrologs strādā jau apmēram 40 gadus. Privātā ceļā Verners ir apguvis numeroloģiju un ezotēriku, ko cieši saista un izmanto darbā ar klientiem.

Astroloģe Māra Ošuroka savu karjeru sāka gandrīz pirms 15 gadiem. Ilgu un grūtu ceļu aizņēma mācīšanās, jo pirmā literatūra par astroloģiju kā zinātni bija tikai krievu valodā. Māra nodibinājusi savu astroloģijas salonu, kura nosaukums ir “Horoskopu pasaule”. Taču viņa ne tikai sastāda horoskopus, bet arī strādā par valdes priekšsēdētāju Latvijas astrologu asociācijas valdē. Ar klientiem astroloģei patīk strādāt visvairāk, jo ir gandarījums palīdzēt kādam, izveidojot personiskos horoskopus. Pie Māras var vērsties jautājumos par jūsu dzīves mērķiem, talantiem, kas, iespējams, vēl nav atklāti, palīdzēs arī attiecību jautājumos. Viņa ne tikai sastāda horoskopu, bet strādā personīgi ar cilvēku, esot gandrīz kā psihologs, jo cilvēkam, uzzinot visu informāciju, ko sniedz astroloģija, ir jāmāk strādāt ar savu zemapziņu. Astroloģes balsi var dzirdēt arī Latvijas Radio programmā par horoskopiem. Veidi, kādus izmanto Māra ir visdažādākie un vairāk individuāli katra cilvēka vajadzībai: Feng shui metode jāizmanto, ja guļ uz sliktas āderes vai negatīviem punktiem, ar nepareizu mājas iekārtojuma pārveidošanu; numeroloģiju izmanto nosakot, vai piedzimstot vārds ir iedots pareizi un atbilst cilvēka raksturam; litoterapijas metodi izmanto, lai izvēlētos cilvēkam talismanus un meistaru, kurš to izgatavos.

Jau kopš 1999. gada Māras Ošorukas astroloģijas salonā “Horoskopu pasaule” strādā sertificētais astrologs Uldis Čakāns. Ulda darba lauciņš ir konsultēt jaunāko paaudzi viņiem svarīgos jautājumos. Viņš strādā ne tikai salonā “Horoskopu pasaule”, bet arī neklātienē sadarbojas ar portālu Draugiem.lv, izveidojot tur horoskopus, kā arī atbildot uz klientu jautājumiem. Viņš ir horoskopu popularizētājs gan Latvijā, gan tālākās valstīs aiz robežas, pievēršot arvien vairāk interesentus astroloģijas sfērai. “Horoskopu pasaules” skolā, notiek lekcijas, Ulda izpildījumā, kā arī viņš organizē un vada horoskopu vakarus. Darbā ar klientiem Uldis izmanto mūzikas terapiju un litoterapiju, iesakot klientiem veiksmes talismanus.

close

Hi, guest!

settings

menu